Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSerbianSpanish
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jeżeli zajrzałeś do tej sekcji naszego sklepu - prawdopodobnie nie mówisz po Polsku:) Przepraszamy za nie do końca poprawne tłumaczenie naszej strony na inne języki. To się odbywa automatycznie i nie mamy na nie wpływu. Staraliśmy się stworzyć stronę jak najbardziej intuicyjną i przyjazną w obsłudze, na tyle na ile pozwala nam silnik tego sklepu www. Nie powinieneś mieć kłopotów ze złożeniem zamówienia, ale na wszelki wypadek jest poradnik „Jak kupować” z którego możesz skorzystać. Prawdopodobnie jedynymi problemami, które napotkasz, będzie kod pocztowy i numer telefonu, który będziesz wpisywał podczas składania zamówienia. Nasza strona przyjmuje kod pocztowy w Polskim standardzie, czyli na przykład 00-000. Numer telefonu musi być w standardzie 9-cio cyfrowym. Jeżeli nie możesz wpisać poprawnie swojego kodu pocztowego i numeru telefonu z powodu innego standardu, w tych polach wpisz dowolne cyfry, a Swój właściwy kod pocztowy i numer telefonu wpiszesz w okienku "Komentarze do zamówienia" przy finalizacji zamówienia.

Wybór sposobu dostawy.

Przesyłki do 2 kg. - sprawa jest prosta. Jako "Sposób dostawy" wybierz z listy:

  • WORLDWIDE SHIPPING Global Express - UE & Turkey
  • WORLDWIDE SHIPPING Global Express - non-European countries

w zależności, gdzie mieszkasz.

Przesyłki powyżej 2 kg. - Jako "Sposób dostawy" wybierz z listy:

  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post - ZONE 10 (Albania, Austria, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Denmark, Estonia, France, Gibraltar, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Iceland, Israel, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Macedonia, Malta, Moldova, Romania, Serbia, Slovenia, Sweden, Turkey, Ukraine, Vatican)
  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post - ZONE 11 (Belgium, Belarus, Finland, Norway, Portugal, Russian Federation, San Marino, Switzerland, Hungary, United Kingdom, Italy)
  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post - Czech Republic & Slovakia
  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post – Germany
  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post - Montenegro, North America & Africa
  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post - South America, Central America & Asia
  • WORLDWIDE SHIPPING Polish Post - Australia & Oceania

w zależności, gdzie mieszkasz.

Wybór formy płatności

Jako formę płatności wybierz „Płatność przez Dotpay” – tam wygodnie zapłacisz np. kartą VISA, MASTERCARD czy przez PAYPAL.

Witryna stworzona na platformie