Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSerbianSpanish
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

ZWROTY I WYMIANY

ODSTĄPIENIE OD UMOWY
1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem, który nabył towar za pośrednictwem sklepu internetowego ToySoldier.pl może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 (czternastu) dni od daty wejścia w posiadanie rzeczy przez Kupującego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od wejścia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części. W tym celu należy złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy (dostępne do pobrania poniżej)

i przesyłać je na nasz adres: ToySoldier.pl, ul. Rzemieślnicza 4, 15-773 Białystok, ewentualnie można wysłać je w formie elektronicznej (skan) drogą mailową na adres [email protected]  Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczające jest wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy bez podawania przyczyny przed jego upływem.

2. W przypadku odstąpienia od umowy w terminie Sprzedający zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od niego środki pieniężne, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego), niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o odstąpieniu od umowy. Zwrotu płatności Sprzedający dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inne rozwiązanie. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów ani opłat w związku ze zwrotem płatności przez Sprzedającego. Sprzedający ma prawo wstrzymania się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

3. Zwracaną w związku z odstąpieniem od umowy rzecz należy odesłać lub przekazać na adres: ToySoldier.pl, ul. Rzemieślnicza 4, 15-773 Białystok, niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym Kupujący poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Kupujący odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Kupujący w związku z odstąpieniem od umowy ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, chyba że sklep ToySoldier.pl zgodził się je ponieść.

4. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, innymi słowy nie może nosić śladów używania. Zwracany w związku z odstąpieniem od umowy towar musi być kompletny (wraz z pełnym wyposażeniem i akcesoriami, stanowiącymi jego integralną część), musi posiadać oryginalne, zamocowane metki (bez śladów ich zdejmowania) oraz opakowanie. Zaleca się należycie zabezpieczyć odsyłany towar tak, aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie oraz dołączanie dowodu zakupu.

5. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Kupującego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

WYMIANA
Wymiana towaru zakupionego na odległość jest możliwa w przypadku dostarczenia do sklepu przez kupującego najdalej w ciągu 14 dni od daty dostawy, zakupionego produktu. Do przesyłki należy dołączyć informacje o numerze zamówienia oraz informację na jaki inny produkt ma zostać produkt wymieniony. Przesyłkę należy wysłać na adres: ToySoldier.pl, ul. Rzemieślnicza 4, 15-773 Białystok. Wymiany są dokonywane niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14dni-uzależnione jest to od dostępności danego towaru. Koszt wymiany towaru, przesyłek obciążają kupującego.

Witryna stworzona na platformie